Актуально

Відкритий бюджет

Про стан охорони праці за 6 місяців 2011 року •PDF• •Друк•
••Четвер•, 11 •серпня• 2011, 10:07•
   Протягом січня – червня 2011 року з метою здійснення державного контролю за дотриманням роботодавцями законодавства про охорону праці та створення безпечних і нешкідливих умов праці регіональними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування (в межах своїх повноважень) проведено 258 обстежень стану охорони праці на підприємствах області (з них 65 – спільно з територіальними органами державного нагляду). Внаслідок виявлених 2731 порушень призупинено роботу 34 одиниць обладнання.
   З метою поліпшення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань охорони праці на обласному, районних та міських рівнях протягом 6 місяців 2011 року організовано проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці для 307 посадових осіб підприємств області, з них 141 – перші керівники. У засобах масової інформації здійснено 42 інформування населення з питань охорони праці, профілактики травматизму виробничого та невиробничого характеру, у тому числі 35 - у газетах, 2 – по телебаченню та 5 - на радіо.
   Відповідно до Плану роботи обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення протягом січня-червня 2011 року підготовлено і проведено 2 засідання, на яких розглянуто 8 питань щодо запобігання травматизму виробничого та невиробничого характеру, а саме:
- про стан виробничого травматизму та професійних захворювань в області у 2010 році;
- про стан протипожежного захисту лікувально-профілактичних закладів області;
- про стан протипожежного захисту культових споруд області;
- про стан умов праці, професійної захворюваності та організації медичних оглядів осіб певних категорій в Кіровоградській області;
- про стан виробничого травматизму в установах та закладах соціально-культурної сфери області;
- про підготовку лікувально-оздоровчих закладів області до роботи в сезон 2011 року з питань дотримання пожежної безпеки та вимог санітарних правил;
- про стан пожежної безпеки будинків підвищеної поверховості області;
- про стан внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків  м. Долинська.
   По кожному розглянутому питанню прийнято відповідні рішення, спрямовані на поліпшення стану безпеки життєдіяльності населення в області, які направлено для реалізації безпосереднім виконавцям.
   На міськрайонному рівні проведено 49 засідань районних рад з питань безпечної життєдіяльності населення, на яких розглянуто 127 питань, спрямованих на попередження виробничого травматизму та професійних захворювань.
 

Збільшити шрифт

Перекласти іншою мовою

АвторизаціяПошук

2010-2019 Відділ з питань соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів супроводження та адміністрування програмного забезпечення департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації