. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 23 •січня• 2017, 13:56•

Під час наради 23 січня 2017 року у голови обласної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в області директор департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації Догаров О.В. доповідав про стан надання житлових субсидій в області.

Зокрема, станом на 01 січня 2017 року  житлову субсидію  нараховано   201,4 тис. сім'ям (48,6% домогосподарств області) на суму 1 429,3 млн. грн.

У 2014 році субсидію отримували 52,9 тис. домогосподарств,

У 2015 році — 150,0 тис.домогосподарств.

Субсидію на тверде паливо, скраплений газ  нараховано 55,8 тис. домогосподарств на суму  147,5

Також  повідомлено, що обласним комунальним підприємством “Дніпро-Кіровоград”  проводиться робота щодо надання населенню нової послуги — вивезення рідких нечистот. Після затвердження тарифів на цю послугу  теж буде призначатись субсидія.

Перед керівниками територій було поставлено завдання щодо:

забезпечення призначення субсидій на тверде паливо у квітні 2017 році після затвердження цін на тверде паливо та скраплений газ, отримання інформації з Фіскальної служби, за заявами січня-квітня;

забезпечення своєчасного перепризначення  субсидії на житлово-комунальні послуги на наступний термін близько 201,0 тис. домогосподарств, термін дії яких закінчується у квітні 2017 року;

забезпечити своєчасне донесення повідомлень про розмір  призначеної субсидії її отримувачам.