Про проведення робочої зустрічі з активістами громадських організацій, що опікуються соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи •PDF• •Друк•
••Середа•, 25 •січня• 2017, 16:04•

25 січня 2017 року відбулась робоча зустріч на чолі з заступником директора департаменту соціального захисту населення В. Юхименком за участю начальника відділу соціального захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи С. Багаченко та начальника відділу моніторингу та аналізу пільгового та пенсійного забезпечення Є.Хандусенко з активістами громадських організацій, що опікуються соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На зустрічі розглянуті наступні питання:

1. Норми користування комунальними послугами.

2. Монетизація пільг.

3. Санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Проведення таких заходів сприяє вирішенню нагальних питань щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.