Про стан виплати державної допомоги •PDF• •Друк•
••Середа•, 08 •лютого• 2017, 17:18•

Розпочато виплату коштів І траншу державної субвенції допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу у сумі 101,9 млн. грн. та державної соціальної допомоги і грошового забезпечення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №81 “Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам – вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” у сумі 3,0 млн. грн. за лютий 2017 року.