09 лютого 2017 року проведено засідання обласної комісії питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат •PDF• •Друк•
••Четвер•, 09 •лютого• 2017, 17:20•

09 лютого 2017 року о 14.30 у приміщенні Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, під головуванням заступника голови — керівника апарату облдержадміністрації С. Лобанової.

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, представники контролюючих та правоохоронних органів.

Для райдержадміністрацій та Знам'янського міськвиконкому засідання відбулось в режимі он-лайн.

В ході засідання заслухано директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександра Догарова, який поінформував про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах області та завідуючого сектором з питань банкрутства територіального управління юстиції в області Миколу Шамшура, який доповів про ситуацію з виплатою боргів на підприємствах-банкрутах області.

Крім того, заслухано посадових осіб та керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати міст Олександрії, Кропивницького, Світловодська та Маловиського і Голованівського районів.

За результатами засідання дано відповідні протокольні доручення щодо вжиття заходів з ліквідації боргів.