Надійшли кошти для виплати компенсацій та допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи •PDF• •Друк•
••Середа•, 15 •лютого• 2017, 10:37•

14 лютого 2017 року для виплати компенсацій та допомог за бюджетною програмою “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” на рахунки управлінь соціального захисту населення  райдержадміністрацій та міськвиконкомів направлені кошти у сумі 1,75 млн. грн.

Зазначена сума в повному обсязі забезпечить потребу у виплатах допомог та компенсацій постраждалим громадянам.

Виплати будуть здійснюватись відповідно до чинного законодавства.

За січень 2017 року виплачено компенсацій та допомог   на  суму 1,57 млн. грн.