Про проведення спільного засідання обласних робочих груп •PDF• •Друк•
••Четвер•, 16 •лютого• 2017, 17:04•

16 лютого 2017 року о 14.30 у приміщенні Кіровоградської обласної державної адміністрації проведено спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. під головуванням заступника — керівника апарату голови обласної державної адміністрації С. Лобанової.

У засіданні робочої групи взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України,   контролюючих та правоохоронних органів, Федерації профспілок області, в режимі он-лайн  - посадові особи міськвиконкомів та райдержадміністрацій.

Про здійснені заходи Пенсійним фондом України в області у 2016 році щодо легалізації виплати заробітної плати та їх вплив на ситуацію зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. доповість перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Шарпінський  Ю.М.

Про здійснення головним управлінням Державної фіскальної служби України в області протягом 2016 року контрольно-перевірочної роботи щодо недопущення порушень у сфері зайнятості населення доповіла заступник начальника головного управління Державної фіскальної  служби в області  Берестовенко О. В.

Про проведену роботу у 2016 році управлінням Держпраці у Кіровоградській області щодо додержання законодавства про працю поінформувала заступник начальника управління Держпраці в області Харченко О. В.

Про ситуацію в області щодо забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року доповів директор департаменту фінансів облдержадміністрації Шеремет С. В.

За результатами засідання буде підготовлено протокольне доручення з відповідними пропозиціями щодо вжиття заходів з ліквідації випадків "тіньової" зайнятості та забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати.