21 лютого 2017 року о 11.00 проведено засідання колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 21 •лютого• 2017, 17:58•

На засіданні розглядались питання: ”Про підсумки роботи органів соціального захисту населення Кіровоградської області за 2016 рік та завдання на 2017 рік”

В роботі колегії брали участь: заступник голови-керівник апарату  обласної державної адміністрації Лобанова С.В., голова ради Обласної  організації ветеранів України Єфіменко В.В., який проінформував про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу співпраці Обласної організації ветернів України з територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг), начальники управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів та районних у місті Кропивницькому рад, директори територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та інтернатних закладів, начальники управлінь  та відділів департаменту.

Після доповідей відбулось нагородження переможців огляду конкурсу. За результатами засідання колегії дано відповідні доручення та прийнято рішення колегії.