Стан фінансування видатків за рахунок субвенцій з державного бюджету станом на 01 лютого 2017 рік •PDF• •Друк•
••Середа•, 22 •лютого• 2017, 17:53•

На надання пільг та житлових субсидій з оплати житлово-комунальних послуг передбачено кошти з державного бюджету місцевим бюджетам у  сумі 1236,1 млн.грн.

Надано пільг та житлових субсидій на суму 320,4 млн. грн., у тому числі: пільги –77,4 тис. особам на суму 18,2 млн.грн., субсидії – 158,5 тис.особам на суму 302,2 млн.грн. Профінансовано – 507,4 млн.грн., які спрямовані на погашення заборгованості минулих років. Потреба у фінансуванні – 426,2 млн.грн.

На надання пільг та субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу передбачено 187,7 млн. грн., що на 11,8% більше ніж у минулому році.

Нарахування пільг та житлових субсидій буде проводитись після затвердження граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу.

Для виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам,  тимчасової допомоги дітям, по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу передбачено кошти у сумі  1522,8 млн. грн., що на 18,5% більше, ніж у минулому році.

Державну допомогу надано 66,5 тис. сімей на суму 103,6 млн.грн.

Заборгованість відсутня.

Для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам передбачено кошти у сумі 43,7 млн.грн., що на 27,0 % більше, ніж у минулому році.

Державну допомогу надано 258 сім'ям батьків – вихователів та прийомних батьків на 694 дітей на суму 3,0 млн. грн.

Заборгованість відсутня.