Про проведення робочої зустрічі з активістами громадських організацій, що опікуються соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 28 •лютого• 2017, 17:40•

28 лютого 2017 року відбулась робоча зустріч на чолі з заступником директора департаменту соціального захисту населення В. Юхименком за участю начальника відділу соціального захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи С. Багаченко з  активістами громадських організацій, що опікуються соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На зустрічі  розглянуто проект постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та нового Порядку видачі посвідчень.

Проведення таких заходів сприяє вирішенню нагальних питань щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.