Ювілейна річниця Кіровоградської обласної організації Організації ветеранів України •PDF• •Друк•
••Середа•, 15 •березня• 2017, 16:11•

У Кіровоградському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 30-річчя Кіровоградської обласної організації Організації ветеранів України.

Голова облдержадміністрації С.Кузьменко та голова Обласної ради О. Чорноіваненко привітали ветеранів з нагоди річниці створення організації та засвідчили їм свою шану і подяку ветеранам.

Також, представників ветеранських організацій області привітав голова ради обласної організації ветеранів України В.Єфіменко, який підкреслив вагому роль ветеранської організації у суспільно-політичному житті області.

Кращих представників та активістів ветеранського руху Кіровоградської області було відзначено грамотами та відзнаками від облдержадміністрації, обласної ради та Організації ветеранів України.