Надійшли кошти для виплати компенсацій та допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 12 •травня• 2017, 11:40•

11 травня 2017 року для виплати компенсацій та допомог за бюджетною програмою “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” на рахунки управлінь соціального захисту населення  райдержадміністрацій та міськвиконкомів направлені кошти у сумі 1,8 млн. грн.

Зазначена сума в повному обсязі забезпечить потребу у виплатах допомог та компенсацій постраждалим громадянам.

Виплати будуть здійснюватись відповідно до чинного законодавства.

За січень-квітень 2017 року виплачено компенсацій та допомог  на  суму  6,81 млн. грн.