ХІІІ обласний фестиваль сімейної творчості «Родинні скарби Кіровоградщини» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 22 •травня• 2017, 15:30•

19 травня 2017 року з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї в м. Знам'янка департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з відділом сім'ї, молоді, спорту та охорони здоров'я Знам'янської міської ради та регіональним благодійним фондом “Відкрита Україна” проведено ХІІІ обласний фестиваль сімейної творчості «Родинні скарби Кіровоградщини».

У заході взяли участь 22 творчі родини з 17 районів та міст області.

Родини продемонстрували свої таланти у вокальному, хореографічному, декоративно-ужитковому мистецтві.

Захід був спрямований на відродження та популяризацію моральних цінностей української родини, відтворення та збереженню народних традицій, розкриття таланту та творчих здібностей сімей Кіровоградщини.