Нарада з директорами інтернатних закладів •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 26 •травня• 2017, 15:47•

25 травня 2017 року директором  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Догаровим О.В. за участю заступника-директора департаменту-начальника управління соціальних послуг Юхименка В.М. проведена нарада з директорами інтернатних закладів, на якій були розглянуті наступні питання.

1.Результати моніторингових візитів до  інтернатних закладів представника Уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини.

2.Ознайомлення з досвідом роботи Хмельницького   геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці.

3. Запровадження держваних стандартів стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування  чи не набули такоїздатності, паліативного догляду та  представництва інтересів в інтернатних закладах.

За результатами проведеної наради  дані відповідні доручення.