29 червня 2017 року відбулось засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради •PDF• •Друк•
••Четвер•, 29 •червня• 2017, 14:14•

29 червня 2017 року об 10.00 у малому залі обласної державної адміністрації відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

В роботі ради взяли участь  перший заступник голови обласної державної адміністрації Коваленко С.П., голова правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців України Штутман П.Л. та голова Федерації профспілок області Баланенко М.О.

На засіданні ради були присутні керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в області, представники обласного об’єднання організацій роботодавців, Федерації профспілок області.

В рамках засідання розглянуто питання:

про стан виконання регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у 2016 році, показники на 2017 рік;

про інвестиційні програми області, хід їх виконання та перспективи розвитку регіону у створенні робочих місць.

За результатами засідання ради підготовлено проекти рішень з відповідними пропозиціями.