Статистика

Now is: 2017-12-15 06:33
Проведено флеш-моб “Людина не товар” •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 04 •серпня• 2017, 15:58•

За участі заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Лобанової Світлани Василівни, представників департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Державної міграційної служби області, обласного центру зайнятості, головного управління Національної поліції в області у дитячому оздоровому закладі “Дружба”

04 серпня 2017 року проведено флеш-моб “Людина не товар”.

Під час проведення акції було розповсюджено друковану продукцію, яка містить інформацію про проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації