Статистика

Ваш IP: 192.168.1.195
,
Now is: 2017-10-18 03:56
30 серпня 2017 року під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Догарова О.В. відбулась селекторна нарада •PDF• •Друк•
••Четвер•, 31 •серпня• 2017, 08:06•

30 серпня 2017 року під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Догарова О.В. відбулась селекторна нарада.

У селекторній нараді взяли участь заступник директора департаменту   Юхименко В.М., начальники та заступники начальників управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів області.

Під час наради розглянуто наступні питання:

1. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції, осіб з інвалідністю та використання бюджетних коштів.

2. Направлення до інтернатних закладів.

3. Зміни до Порядку надання житлової субсидії, внесені постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року №609

4. Прийом заяв на виплату невикористаних сум субсидії на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення.

5.Порядок  проведення звіряння списків студентів (курсантів), які мають право на отримання соціальних стипендій з відомостями таких осіб, що містяться в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги.

6.Відшкодування коштів за надані пільги з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (разовий проїзд, капітальний ремонт, санаторно-курортне лікування, поховання, компенсації витрат на автомобільне паливо) та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян (автомобільним, залізничним та електротранспортом).

На нараді поставлено завдання реалізації програми оздоровлення учасників АТО, завершення роботи щодо прийому заяв на виплату отримувачам субсидії частини невикористаної субсидії, проведення звіряння списків студентів (курсантів), які мають право на отримання соціальних стипендій з відомостями таких осіб, що містяться в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації