Про проведення перевірки •PDF• •Друк•
••Четвер•, 28 •вересня• 2017, 17:20•

27 вересня 2017 року департаментом соціального захисту населення Кіровоградської ОДА проведена комплексна перевірка роботи управління соціального захисту населення та територіального центру соціального обслуговування Долинської райдержадміністрації за такими напрямками:

дотримання чинного законодавства при призначенні житлових субсидій та державних допомог, робота з внутрішньопереміщеними особами;

робота з персоналом та діловодство;

соціально-трудові відносини;

стан надання пільг та компенсацій;

робота по здійсненню нагляду за правильністю призначення пенсії;

соціальний захист осіб з інвалідністю, ветеранів, учасників АТО та осіб, які постраждали внаслідок ЧАЕС;

реалізація сімейної політики, попередження насильства в сім'ї, протидія торгівлі людьми та забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, оздоровлення дітей;

організація роботи відділень соціальної допомоги вдома, надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району.

Під час перебування в управлінні соціального захисту населення також надані методичні та практичні рекомендації спеціалістам управління.

Про результати перевірки поінформовано заступника голови Долинської районної державної адміністрації Ворону О. М. та надано відповідні пропозиції з удосконалення подальшої діяльності роботи управління.