Відбулась зустріч з ветеранами війни та праці •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 29 •вересня• 2017, 14:36•

29 вересня 2017 року у приміщенні Федерації Профспілок Кіровоградської області з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана   відбулась зустріч з ветеранами війни та праці. Зі словами привітання до присутніх звернувся директор департаменту соціального захисту населення облдержадмінстрації О. Догаров.

У цей день ми висловлюємо щиру любов і безмежну повагу нашим батькам, ветеранам війни і праці, наставникам і старшим товаришам, дякуємо їм за терпіння, сердечність, уміння дати мудру пораду і підтримати в скрутну хвилину. Перебуваючи на заслуженому відпочинку, ви, як і раніше, приймаєте найактивнішу участь в житті суспільства. Прийміть щиру вдячність за ваш неоціненний внесок у розвиток Кіровоградщини”, - зазначив О.Догаров.

Активістів ветеранського руху було відзначено  грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, з відповідним  матеріальним заохоченням.