29 вересня 2017 року проведено спільне засідання обласноих комісії та робочих груп •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 29 •вересня• 2017, 14:49•

29 вересня 2017 року об 11.00 у приміщенні Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулось спільне засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, під головуванням заступника голови — керівника апарату облдержадміністрації С. Лобанової.

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, представники контролюючих та правоохоронних органів.

Для райдержадміністрацій та міськвиконкомів області засідання відбулось в режимі он-лайн.

В ході засідання директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров поінформував про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках області станом на 01 вересня 2017 року та заслухано керівників підприємств — боржників із виплати заробітної плати міст Кропивницького та Світловодська.

Крім того, заслухано першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Юрія Шарпінського та заступника начальника головного управління Державної фіскальної служби в області Тетяну Гавренкову, які доповіли про здійснені заходи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і про ситуацію в області щодо забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року.

За результатами засідання дано відповідні протокольні доручення щодо вжиття заходів з ліквідації боргів.