Про участь у селекторній нараді •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 06 •жовтня• 2017, 11:45•

05 жовтня 2017 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Догаров О.В. та заступник директора департаменту Кримська Н.М. взяли участь у селекторній нараді з питань запровадження пенсійної реформи проведеній під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та за участю Міністра соціальної політики Андрія Реви.

Під час виступу Міністр поінформував учасників наради щодо основних положень пенсійної реформи.

Так, відповідно до схваленого Закону з 1 жовтня 2017 року будуть перераховані та осучаснені всі раніше призначені пенсії за єдиними правилами обрахунку пенсії, незалежно від того, у якому році була призначена пенсія за матеріалами пенсійних справ, із використанням зокрема:

єдиного показника середньої зарплати за останні 3 роки (2014-2016) у розмірі 3 764,4 грн;

показника прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, встановленого на 01.12.2017 року збільшеного на 79 грн, замість такого показника станом на 01.10.2017 року (1 312 грн.).

“При цьому, всі перерахунки пенсій будуть зроблені без звернень пенсіонерів”, - наголосив урядовець.