Про проведення наради •PDF• •Друк•
••Четвер•, 19 •жовтня• 2017, 08:07•

18 жовтня 2017 року з фахівцями управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів проведена нарада з питань  організації забезпечення осіб з інвалідністю, учасників АТО санаторно-курортними путівками, професійною адаптацією учасників АТО, окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, виплати компенсацій на транспортне обслуговування та на бензин, ремонт, техобслуговування автомобілів, а також інших питань соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО.

Також в зазначеному заході взяли участь Гуріна Л.В. - представник у Кіровоградській області Південного міжрегіонального сектору Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  та Дорофеєва Л.С. провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та планування Кіровоградського обласного відділення ФСЗІ.