30 жовтня 2017 року проведено апаратну нараду у голови Кіровоградської облдержадміністрації •PDF• •Друк•
••Четвер•, 02 •листопада• 2017, 09:58•

Під час наради в облдержадміністрації директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров повідомив, що в області досягнуто найнижчого рівня заборгованості з виплати заробітної плати за останні 17 років. За його словами, станом на 1 вересня 2017 року заборгованість із виплати зарплати становить 14,7 млн. грн. – порівняно із 2000 роком сума заборгованості зменшилися майже у 13 разів.

У значній мірі, таких результатів було досягнуто завдяки введенню кримінальної відповідальності – станом на сьогодні за фактами безпідставної невиплати заробітної плати проти керівників підприємств відкрито 43 кримінальних провадження.

Олександр Догаров повідомив, що в області залишилось 26 підприємств, які мають борги по зарплатам. З них на підприємства-банкрути припадає 8 млн. грн., на економічно активні підприємства – 6,7 млн. грн. Наразі, по сумі невиплаченої зарплати Кіровоградщина посідає 8 місце серед інших регіонів України.

За його словами, існує заборгованість й на підприємствах державної форми власності – більше 250 тис. грн. заборгував працівникам Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2, що підпорядкований Державному агентству резерву України.

Посадовець поінформував, що графіки з погашення існуючої заборгованості розроблені, по кожному підприємству-боржнику, тож враховуючи, що облдержадміністрація у цьому напрямку докладає максимум зусиль для вирішення проблеми, є перспективи повної ліквідації боргів із зарплати на економічно-активних підприємствах області.