Стан фінансування видатків за рахунок субвенцій з державного бюджету станом на 01 квітня 2018 рік •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 16 •квітня• 2018, 16:59•

На надання пільг та житлових субсидій з оплати житлово-комунальних послуг передбачено кошти з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 1858,6 млн.грн., що на 4,7 % більше, ніж у минулому році.

Надано пільг та житлових субсидій на суму 828,2 млн. грн., у тому числі: пільги – 74.6 тис. особам на суму 55.7 млн.грн., субсидії – 188,4 тис. особам на суму 772,5 млн.грн. Профінансовано – 875,5 млн.грн., у тому числі погашення заборгованості минулих років – 720,4 млн.грн., поточний рік - 155,1 млн.грн.(18,7%). Потреба у фінансуванні 673,1 млн.грн.

На надання пільг та субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу передбачено 188,4 млн. грн.

Нараховано — 100,7 млн.грн., у тому числі житлові субсидії – 25,7 тис. домогосподарств на суму 83,6 млн.грн., пільги — 9,3 тис. домогосподарств на суму 17,1 млн.грн. Профінансовано – 43,1 млн.грн., у тому числі погашення заборгованості минулих років – 14,2 млн.грн. Потреба у фінансуванні –71,8 млн.грн.

Для виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомого дітям, тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, передбачено кошти у сумі 1733,2 млн. грн., що на 21,9% більше, ніж у минулому році.

Державну допомогу надано 78,1 тис. сімей на суму 352,4 млн.грн.

Заборгованість відсутня.

Для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам та соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя передбачено кошти у сумі 47,1 млн.грн., що на 24,6 % більше, ніж у минулому році.

Державну допомогу надано 270 сім'ям батьків – вихователів і прийомних батьків на 682 дітей  та 2 патронатним вихователям на 5 дітей на суму 9,9 млн. грн.

Заборгованість відсутня.