Проведено ХІІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс “Степова красуня” •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 24 •квітня• 2018, 12:04•

В рамках реалізації обласних заходів з питань реалізації рівних прав та можливостей жінок і чоловіків з 19 до 21 квітня 2018 року проведено ХІІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс “Степова красуня”.

Організаторам фестивалю є регіональний благодійний фонд «Відкрита Україна» за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Благородна мета цього фестивалю — відродження та популяризація українських традицій, сприяння розвитку здібностей талановитих дітей.

Цього року у фестивалі взяли участь 26 учасниць віком від 4-х до 17-ти років з Кіровоградської, Полтавської та Херсонської областей. Вони представляли не лише свої регіони, а й культуру та звичаї німецького, болгарського та вірменського народів. Серед учасниць були представниці Нігерії та Індії.

Фінальна частина конкурсу – гала-концерт відбувся 21 квітня у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.Л.Кропивницького.

Доброю традицією є те, що учасниці обов'язково залучаються до благодійних  акцій, а саме відвідують дитячі будинки, приймають участь у спільних концертах та проектах з дітьми різних соціальних категорій, збирають кошти на допомогу хворим дітям.