Про проведення заходів з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи з церемонією покладання квітів •PDF• •Друк•
••Четвер•, 26 •квітня• 2018, 16:32•

26 квітня 2018 року о 10 годині відбулась громадська хода по вул. Великій Перспективній від площі Героїв Майдану до пам'ятника "Жертвам Чорнобиля", біля якого проведено мітинг-реквієм з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи з церемонією покладання квітів.

У заходах взяли участь голова обласної державної адміністрації Сегрій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та Кіровоградський міський голова Андрій Райкович, представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України в області, дружини  померлих громадян, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, духовенство та громадяни міста.

Пам’ять жертв Чорнобиля та Героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя захистили майбутнє України, учасники мітингу-реквієм вшанували хвилиною мовчання. Усі бажаючі поклали квіти до пам’ятника "Жертвам Чорнобиля".

За померлими ліквідаторами наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС в храмах міста відслужили поминальні панахиди.

Для поліпшення соціального захисту  постраждалих громадян та з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи з обласного бюджету виділено  коштів на 34 % більше ніж у минулому році, а саме 434 тис.грн., з яких надано матеріальну допомогу: 74 дітям з інвалідністю, сиротам та напівсиротам, що потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, 43 громадянам 1 групи інвалідності та 464 громадянам 2 групи інвалідності, які брали участь у ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС (по 700 грн).

Проведення таких заходів надало можливість на належному рівні  вшанувати  подвиг  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та пам'ять жертв цієї техногенної катастрофи.