Про участь у радіопередачі •PDF• •Друк•
••Четвер•, 26 •квітня• 2018, 20:02•

26 квітня 2018 року відбувся прямий ефір  радіопередачі “Радіомайдан” з питання стану реалізації в області державних гарантій для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Участь у радіопередачі взяв заступник директора департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юхименко Віталій Миколайович.

Під час ефіру обговорені  питання пенсійного забезпечення, соціального захисту зазначеної категорії громадян, а саме: стан виплати і розміри різних видів допомоги та компенсацій,  удосконалення порядку оздоровлення, медичне обслуговування, додаткові місцеві програми соціального захисту  постраждалих громадян.