Відкриття центру надання адміністративних та соціальних послуг •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 27 •квітня• 2018, 18:01•

25 квітня 2018 року перший заступник голови облдержадміністрації Коваленко С.П. та заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юхименко В.М. взяли участь у відкритті центру надання адміністративних та соціальних послуг при Соколівській об'єднаній територіальній громаді.

Особливістю центру, є надання у ньому 67 адміністративних та 23 соціальних послуг. Громада, згідно із чинним законодавством про державні закупівлі викупила за 2,7 млн. грн. колишнє приміщення торгівельного центру за ціною нижче оголошеною продавцем - власником і за власний кошт зробили ремонтні роботи, закупили меблі та сучасну комп’ютерну техніку (0,8 млн. грн.). Наразі вивчається питання переведення до центру поштового відділення. Це дасть можливість наблизити адміністративні та соціальні послуги до їх отримувачів, що поліпшить умови проживання мешканців Соколівської об'єднаної територіальної громади.