Надійшла друга партія одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 02 •жовтня• 2018, 14:14•

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року №512 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” передбачено надання такої допомоги всім сім'ям, в яких народилася дитина.

01 жовтня 2018 року в область надійшла друга партія одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у кількості 98 шт.

Станом на 02 жовтня 2018 року управліннями соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів, районних у м. Кропивницькому рад  здійснена доставка одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” до сімей в яких народилася дитина за місцем проживання.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації