Проведено робочу зустріч щодо проблемних питань з розрахунків за житлові субсидії •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 05 •жовтня• 2018, 17:15•

05 жовтня 2018 року в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації проведено робочу зустріч щодо проблемних питань з розрахунків за житлові субсидії та відшкодуванням за надані пільги, між управліннями соціального захисту населення області та ПАТ «Кіровоградобленерго» у зв’язку зі зміною постачальника послуг.

У нараді взяли участь заступник директора департаменту - начальник  управління сім'ї та соціальних виплат Кримська Н.М., заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу та аналізу пільгового та пенсійного забезпечення Хандусенко Є.П., начальник відділу соціальної допомоги, грошових виплат та компенсацій Михальченко О.В., заступник начальника відділу Прибельський Б.М., головний спеціаліст Маковійчук С.Ф.,начальник відділу по роботі з побутовими абонентами ПАТ “Кіровоградобленерго” Корнєєв Д.О., інженер відділу по роботі з побутовими абонентами ПАТ “Кіровоградобленерго” Катренко І.В.

У ході наради врегульовано окремі питання надання пільг та житлових субсидій.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації