Відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 05 •жовтня• 2018, 17:27•

05 жовтня 2018 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради, в якому взяли участь заступник голови облдержадміністрації Лобанова С.В., голова правління Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців Штутман П.Л. та голова Федерації профспілок області Баланенко М.О.

На засіданні обговорено питання про взаємодію відділення Національної служби посередництва і примирення в області з організаціями профспілок, організаціями роботодавців, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з питання запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)   та про розвиток соціального діалогу в умовах децентралізації.

Крім того, важливими та надзвичайно актуальними  питаннями порядку денного засідання стали питання щодо стану навколишнього середовища Кіровоградської області та про заходи, які вживаються в області щодо виявлення фактів використання праці неоформлених працівників.

На засіданні були присутні керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в області, представники обласного об'єднання організацій роботодавців, Федерації профспілок області.

За результатами обговорення підготовлено проекти рішень обласної тристоронньої соціально-економічної ради з відповідними пропозиціями.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації