Надійшли кошти для виплати компенсацій та допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 09 •жовтня• 2018, 18:57•

Для фінансового забезпечення державної програми ”Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” Міністерством соціальної політики доведено кошторис видатків на 2018 рік у сумі 20,5 млн. грн. Зазначені кошти нададуть можливість забезпечити виплатою компенсацій та допомог близько 6,5 тис. постраждалих громадян.

09 жовтня 2018 року для проведення зазначених виплат надійшло фінансування у сумі 1,57 млн. грн., які забезпечать потребу у виплаті допомоги даної категорії населення у повному обсязі.

Виплати будуть здійснюватись відповідно до чинного законодавства.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації