Проведено робочу зустріч •PDF• •Друк•
••Середа•, 10 •жовтня• 2018, 16:45•

09 жовтня 2018 року в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації проведено робочу зустріч щодо проблемних питань з розрахунків за житлові субсидії та відшкодуванням за надані пільги, між управліннями соціального захисту населення області та "Центргаз” у зв’язку зі зміною постачальника послуг.

У нараді взяли участь заступник директора департаменту - начальник  управління сім'ї та соціальних виплат Кримська Н.М., начальник відділу соціальної допомоги, грошових виплат та компенсацій Михальченко О.В., головний спеціаліст Маковійчук С.Ф., радник  “Центргаз” Дробко С.Г.

У ході наради врегульовано окремі питання надання  житлових субсидій.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації