Стан фінансування видатків за рахунок субвенцій з державного бюджету станом на 01 жовтня 2018 рік •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 29 •жовтня• 2018, 14:03•

На надання пільг та житлових субсидій з оплати житлово-комунальних послуг передбачено кошти з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 1858,6 млн.грн., що на 4,7 % більше, ніж у минулому році. Надано пільг та житлових субсидій на суму 931,9 млн. грн., у тому числі: пільги – 75,5 тис. особам на суму 105,6 млн.грн., субсидії – 122,0 тис. особам на суму 826,3 млн.грн. Профінансовано – 1518,2 млн.грн., у тому числі погашення заборгованості минулих років – 720,4 млн.грн., поточний рік – 797,8 млн.грн., або 85,6 %.

На надання пільг та субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу передбачено 188,4 млн. грн. Нараховано — 164,0 млн.грн., у тому числі житлові субсидії – 44,4 тис. домогосподарств на суму 141,1 млн.грн., пільги — 12,5 тис. домогосподарств на суму 22,9 млн.грн. Профінансовано – 138,5 млн.грн., у тому числі погашення заборгованості минулих років – 14,2 млн.грн. Потреба у фінансуванні –39,7 млн.грн.

Для виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомого дітям, тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, передбачено кошти у сумі 1733,2 млн. грн., що на 21,9% більше, ніж у минулому році. Державну допомогу надано 67,3 тис. сімей на суму 1041,7 млн.грн.

Заборгованість відсутня.

Для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам та соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя передбачено кошти у сумі 47,1 млн.грн., що на    24,6 % більше, ніж у минулому році. Державну допомогу надано 263 сім'ям батьків – вихователів і прийомних батьків на 689 дітей та 10 патронатним вихователям на 23 дітей на суму 31,0 млн. грн.

Заборгованість відсутня.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації