Про вебекс-нараду •PDF• •Друк•
••Четвер•, 08 •листопада• 2018, 20:00•

З метою координації й об’єднання зусиль центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо подальшого забезпечення практичної реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» 08 листопада 2018 року об 11.00 год. Міністерством соціальної політики України проведено вебекс-нараду під головуванням заступника Міністра Наталії Федорович.

Від області у нараді взяли участь керівник апарату обласної державної адміністрації Линник В.М. заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юхименко В.М., заступник директора департаменту Кримська Н.М., директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді облдержадміністрації Пастернак С.О., завідувач сектору соціального та правового захисту дітей служби у справах дітей Живага С.Б., заступники голів міських рад (міст обласного значення); керівники служб у справах дітей виконкомів міських рад; керівники центрів міських соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; керівники структурних підрозділів виконкомів міських рад, відповідальні за питання запобігання та протидію насильству.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації