Український дитячий центр “Молода гвардія” •PDF• •Друк•
••Четвер•, 06 •грудня• 2018, 10:58•

До Українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса) на XIII тематичну зміну “Різдвяна Україна” для оздоровлення та відпочинку дітей 05 грудня 2018 року направлено 20 дітей пільгових категорій, а саме: 5 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, 14 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, одна дитина з інвалідністю.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Благовіщенський-2, Гайворонський-1, Голованівський-1, Добровеличківський-1, Долинський-1, Кіровоградський-1, Компаніївський-1, Маловисківський-2, Новоукраїнський-1, Новоархангельський-1, Олександрійський-1, Кропивницький-2, Петрівський-1, м. Знам'янка-1, Знам'янський-1, Устинівський-1, м. Світловодськ-1.

20 путівок, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації