Міжнародний дитячий центр “Артек” •PDF• •Друк•
••Четвер•, 06 •грудня• 2018, 11:04•

До Міжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на XIII тематичну зміну “Під оберегом Святого Миколая” для оздоровлення та відпочинку дітей з 05 грудня до 25 грудня 2018 року направлено 23 дитини пільгових категорій, а саме: 4 дитини сироти та позбавлені батьківського піклування, 19 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Благовіщенський-1. Гайворонський-1, Голованівський-1, Добровеличківський-1, Долинський-1, Знам'янський-1, Кіровоградський-1, Компаніївський-1, Маловисківський-1, Новгородківський-1, Новоукраїнський-1, Новоархангельський-1, Онуфріївський-1. Олександрійський-1, Олександрівський -1, Петрівський-1, Світловодський-1, м. Кропивницький-3, м. Олександрія-1, м. Знам'янка-1, м. Світловодськ-1.

23 путівки, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації