Про засідання обласної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 18 •березня• 2019, 17:26•

18 березня 2019 року о 14 год. 30 хв. під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації відбулось засідання обласної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На засіданні обласної комісії розглянуто 237 особових справ постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян щодо заміни посвідчень учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії за новими зразками (12 районів області та м. Знам'янка) та визначення статусу осіб, віднесених до  1,2,3 категорії, видачі посвідчень дружинам померлих учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, потерпілій дитині, дублікатів посвідчень учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інші.

Обласна  комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи буде активно працювати і в подальшому.

2010-2019 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації