Про проведення селекторної наради •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 19 •березня• 2019, 16:00•

19 березня 2019 року під головуванням віце-прем'єр -міністра України по питанням соціальної політики Розенка П.В. відбулася селекторна нарада з питань надання житлових субсидій у грошовій формі та проведення з

01 березня 2019 року індексації пенсій і забезпечення її виплати.

У селекторній нараді взяли участь голова обласної державної адміністрації Кузьменко С.О., заступник голови облдержадміністрації Лобанова С.В., директор департаменту Догаров О.В та керівники обласного управління Пенсійного фонду, АТ “Ощадбанку”, ПАТ “Укрпошта”.

На нараді поставлено завдання щодо своєчасного забезпечення виплати субсидії громадянам готівкою та призначення житлової субсидії у грошовій формі в встановлені законодавством терміни.

2010-2019 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації