Український дитячий центр “Молода гвардія” •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 22 •березня• 2019, 16:55•

До Українського дитячого центру “Молода гвардія”” (м. Одеса) на II тематичну зміну “Нове життя нового прагне слова” для оздоровлення та відпочинку дітей 22 березня 2019 року направлено 19 дітей пільгових категорій, а саме: 3 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 16 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Бобринецький-1, Благовіщенський-1, Вільшанський-1, Гайворонський-1, Добровеличківський-1, Долинський-1, Кропивницький-1, Новоархангельський-1, Новомиргородський-1,

Петрівський--1, Світловодський-1, Олександрійський-2, Онуфріївський-1,,

м. Кропивницький-3, м. Знам'янка-1, м. Світловодськ-1.

19 путівок, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.

2010-2019 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації