Міжнародний дитячий центр "Артек" •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 25 •березня• 2019, 10:31•

До Міжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на II тематичну  зміну “Артек збирає друзів” для оздоровлення та відпочинку дітей з 23 березня до 12 квітня 2019 року направлено 23 дітей пільгових категорій, а саме: 6 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування; 17 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Бобринецький-1. Благовіщенський-2, Добровеличківський-1, Долинський-1, Компаніївський-1, Кропивницький-1, Маловисківський-2, Новоукраїнський-1, Новомиргородський-1, Олександрівський-1, Онуфріївський-1, Петрівський-1, Світловодський-1, Устинівський-1, м. Знам'янка-1, м. Кропивницький-3, м. Олександрія-2, Світловодськ-1.

23 путівки, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.

2010-2019 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації