Про апаратну нараду •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 02 •квітня• 2019, 17:07•

02 квітня 2019 року під час щотижневої апаратної наради облдержадміністрації заслуховувалося питання соціального захисту учасників антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників зазначених операцій.

Заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юхименко В.М. прозвітував про проведену роботу органами соціального захисту населення області з даного напрямку в період з 2014 по 2018 роки: забезпечення санаторно-курортним лікуванням, професійною адаптацією, психологічною реабілітацією, надання різних видів соціальних пільг та матеріальних допомог за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів.

Наголосивши при цьому, що органами соціального захисту населення в області буде продовжуватися реалізація державних, обласних та місцевих програм соціального захисту учасників антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників зазначених операції.

2010-2019 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації