Круглий стіл «Торгівля людьми як глобальна проблема ХХІ століття» •PDF• •Друк•
••Середа•, 10 •квітня• 2019, 17:02•

10 квітня 2019 року начальник відділу сім'ї та оздоровлення дітей департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації В.Янковська взяла участь у круглому столі присвяченому проблемі торгівлі людьми.

Круглий стіл проводився Кіровоградським інститутом розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини “України” з метою обговорення соціально-економічних проблем, що постали в Україні в останні роки, як призвели до зростання безробіття, пошуки роботи за кордоном навіть без знання мови і правових знань, без кваліфікації, на нелегальних умовах, що напряму пов'язано з такою глобальною проблемою, як торгівля людьми.

Також у круглому столі взяли участі представники відділу боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в області, патрульної поліції області, громадської організації “Обласний жіночий інформаційний центр” та студентська молодь.

Учасники круглого столу вирішили продовжувати тісну співпрацю органів державної влади, громадських організацій та суспільства, здійснювати профілактичні заходи щодо попередження торгівлі людьми.

2010-2019 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації