Міжнародний дитячий центр "Артек" •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 15 •квітня• 2019, 11:03•

До Міжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на III тематичну  зміну “Академмістечко Артек” для оздоровлення та відпочинку дітей з 15 квітня до 05 травня 2019 року направлено 23 дітей пільгових категорій, а саме: 4 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування; 15 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 4 дітей осіб, визнаних учасником бойових дій.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Благовіщенський-1, Голованівський-1, Гайворонський-1, Добровеличківський-1, Долинський-1, Кропивницький-1, Маловисківський-1, Новоукраїнський-1, Новоархангельський-1, Новомиргородський-1, Олександрійський-2, Онуфріївський-1, Петрівський-1, Світловодський-1, м. Знам'янка-1, м. Кропивницький-4, м. Олександрія-2, Світловодськ-1.

23 путівки, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.

2010-2019 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації