Про оздоровлення дітей в УДЦ „Молода гвардія” •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 15 •квітня• 2019, 11:07•

До Українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса) на III тематичну зміну “Вектор на майбутнє” для оздоровлення та відпочинку дітей 14 квітня 2019 року направлено 19 дітей пільгових категорій, а саме: 7 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 10 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 2 дітей з інвалідністю.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Голованівський-1, Вільшанський-1,  Добровеличківський-1, Долинський-1, Знам'янський-1, Кропивницький-1,  Маловисківський-1, Новоукраїнський-1, Олександрівський-1, Новомиргородський-1, Петрівський--1, Устинівський-1, Онуфріївський-1, м. Кропивницький-3, м. Олександрія-1, м. Світловодськ-2.

19 путівок, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.

2010-2019 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації