33-тя річниця Чорнобильської катастрофи •PDF• •Друк•
••Середа•, 24 •квітня• 2019, 11:18•

З метою належного проведення обласних заходів пов'язаних з відзначенням 33-ої річниці Чорнобильської катастрофи з обласного бюджету виділено кошти у сумі 581 тис.грн., що на 42% більше ніж у минулому році.

Зазначені кошти спрямовані на виплату матеріальної допомоги до 26 квітня 2019 року найбільш вразливим верстам населення, а саме: 22 дітям з інвалідністю, 6 дітям-сиротам, 45 дітям-напівсиротам з числа тих, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи та 497 тяжкохворим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ групи інвалідності. Розмір виплати на 1 особу складає 1 тис.грн.

Обласна державна адміністрація вживає усі можливі заходи для зменшення негативних наслідків аварії в області, приділяє увагу постраждалому населенню, вирішує проблеми, що мають пріоритетне значення у соціальному захисті громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, надає підтримку, створює належні умови для соціальної і медичної реабілітації, намагається вирішувати всі життєво важливі питання.

Тільки зусиллями всього суспільства ми зможемо подолати наслідки Чорнобильського лиха, що спіткало нашу землю.