Про проведення заходів з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 26 •квітня• 2019, 11:17•

З нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2019 року о 10 годині відбулась хода по вул. Великій Перспективній від площі Героїв Майдану до пам'ятника "Жертвам Чорнобиля" з церемонією покладання квітів.

У заходах взяли участь керівництво обласної державної адміністрації та обласної ради, представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України в області, дружини померлих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, духовенство та громадяни міста.

Пам'ять жертв Чорнобиля та Героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя захистили майбутнє України, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника "Жертвам Чорнобиля".

За померлими ліквідаторами наслідків  аварії на Чорнобильській  АЕС в храмах міста відслужили поминальні панахиди.

Проведення таких заходів надає можливість на належному рівні  вшанувати  подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та пам'ять жертв цієї техногенної катастрофи.