Запроваджено новий вид соціальних виплат •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 26 •квітня• 2019, 11:47•

Відповідно до урядового рішення від 13 березня 2019 року запроваджено новий вид соціальних виплат — допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

Допомога призначається у розмірі 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею 6-річного віку.

Станом на 24 квітня в області вже зареєстровано 2509 звернень громадян, із них 1818 сім'ям допомогу вже призначено та в Бобринецькому, Добровеличківському, Компаніївському, Маловисківському, Новоархангельському, Новоукраїнському, Олександрівському, Олександрійському та Онуфріївському районах здійснено перші виплати у квітні 2019 року.

По решті районам та містам області перші виплати здійсняться в травні поточного року при надходженні субвенції з державного бюджету.