Міжнародний дитячий центр "Артек" •PDF• •Друк•
••Середа•, 08 •травня• 2019, 11:28•

До Міжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на IV тематичну  зміну “Разом заради розвитку” для оздоровлення та відпочинку дітей з 08 до 28  травня 2019 року направлено 23 дітей пільгових категорій, а саме: 2 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування; 12 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 5 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, 4 дітей з інвалідністю.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Благовіщенський-1, Бобринецький-1, Вільшанський-1, Голованівський-1, Долинський-1, Знам'янський-1, Компаніївський-1, Маловисківський-1, Новгородківський-2,

Олександрійський-2, м. Знам'янка-1, м. Кропивницький-6, м. Олександрія-2, Світловодськ-2.

23 путівки, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.