Про організацію та проведення Дня охорони праці у 2019 році •PDF• •Друк•
••Середа•, 15 •травня• 2019, 15:22•

З метою проведення на належному рівні заходів з нагоди Дня охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці під девізом “Безпечне та здорове майбутнє праці”, директором Департаменту видано наказ від 05 квітня 2019 року № 49-од “Про проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні”, відповідно до якого затверджено Склад організаційного комітету та План заходів.

Керівниками органів соціального захисту населення області видано відповідні накази, якими затверджені плани заходів, забезпечено висвітлення у засобах масової інформації та на веб-сайтах матеріалів щодо проведення Дня охорони праці, здійснені додаткові перевірки стану охорони праці в закладах та установах, оформлено та поновлено куточки (стенди), відзначено кращих фахівців та ін.

Так, 19 квітня 2019 року під головуванням заступника голови Подільської районної у місті Кропивницькому ради Постолатія А.С. із спеціалістами управління соціального захисту населення та територіального центру (надання соціальних послуг) району, а також керівниками і спеціалістами підприємств, установ, організацій проведено навчальний семінар з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

В семінарі також прийняли участь керівники управління соціального захисту населення районної ради, представники Управління Держпраці в області, завідувач сектору профілактики страхових випадків Кропивницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Кіровоградській області, начальник циклу практичної підготовки обласних та міста Кропивницького курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.

Досвідом роботи з учасниками семінару поділилась начальник відділу охорони праці АТ “Ельворті” Хміль А.О.

З метою привернення уваги роботодавців і керівників підприємств, установ та організацій до вирішення актуальних питань безпеки праці 26 квітня управлінням соціального захисту населення Фортечної районної у місті Кропивницькому ради проведено нараду, на якій розглянуто стан охорони праці, профілактики виробничого травматизму, проведення атестації робочих місць за умовами праці.

У нараді взяли участь представники Управління Держпраці в області, Кропивницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області, Федерації профспілок області, ТОВ “Учбово-курсовий комбінат”, представники підприємств, установ, організацій.

З нагоди відзначення Дня охорони праці Управлінню Держпраці в області Департаментом надано пропозиції щодо нагородження двох фахівців з охорони праці установ обласної системи соціального захисту населення.

На шпальтах районних газет “Сільське життя” (Знам`янський район), “Новгородківські вісті”, “Новомиргородщина”, “Трудівник Устинівщини” та інших засобах масової інформації опубліковано матеріали і надано роз`яснення з актуальних питань у сфері охорони праці.